אודות

ספיר כהן

עורך דין

בוגר תואר במשפטים (L.L.B) ומוסמך בעריכת דין מטעם לשכת עורכי הדין בישראל. לאחר מספר שנים בהן עבדתי כשכיר במשרדה של עורכת הדין יפעה גבע המקסימה, רכשתי כלים רבים שמסייעים בידי כיום להצליח בעבודתי. עיקר פעילות העבודה המשרדית מצויה בתחומים: מקרקעין, אזרחי, ייפוי כוח מתמשך (כולל אפוטרופסות) וכן הייצוג מול הערכאות המשפטיות. תחומים נוספים הם: ירושה וצוואה, הסכם ממון והקמה ופירוק של חברות מסחריות.

את המשרד שברשותי הקמתי ברוח "האני מאמין" שלי, שעקרונותיו מבוססים על הרצון התמידי ללמוד, להתקדם ולהתפתח, ועל עיקרון נוסף חשוב שאני מאמין בו, הוא עיקרון הסיוע לאחר. שני העקרונות הללו סללו דרכי למקצוע עריכת הדין, בו אני זוכה כל יום ללמוד דברים חדשים ומעניינים מצד אחד ולסייע לאנשים אחרים להצליח במטרותיהם או לצלוח בעיותיהם מהצד שני.

תכונת אופי המאפיינת אותי אותה אני משלב בעבודתי היום-יומית היא חתירה לפתרון בעיות. בין אם מדובר על מכשולים בחיי הפרטיים או המקצועיים, ובין אם מדובר על מכשולים העומדים בפני לקוחותיי בענייניהם – דינם להיפתר. כולנו רוצים לעבור את המשוכות הקשות בחיים ולשם כך אני לרשותכם.

אם גם לכם יש נושאים שאתם רוצים לקדם או לקבל סיוע בהם, תוכלו לפנות אליי דרך הקישור הבא ואשמח לעזור מכל הלב.

סבלנות מלאה לצרכי הלקוחות

באופן טבעי, רוב בני האדם מבקשים לדעת מה מצבם ולקראת מה הם הולכים. במשרד יש דגש על שיתוף הלקוח בכל פרטי התיק, מצב הטיפול העדכני ומענה איכותי ככל הניתן. שאלות שנשאלות על ידי לקוחות נענות באריכות ובסבלנות. לא הבנתם? אל דאגה… תשאלו שוב עד שתבינו. התנהלות כזו צריכה להיות המצוי ולא הרצוי בכל משרד עורכי דין ולא להפך.

יסודיות בניהול תיקי המשרד

כל שלב בהליך מקבל תשומת לב ראויה ככל הניתן ובדגש על אינטרס הלקוח. השאיפה היא: יסודיות מירבית. אין תיק אחד דומה למשנהו, לא בעובדותיו ולא בשחקנים המשחקים בו. בכל תיק ספציפי, נדרשת בחינת מדוקדקת של כל עובדותיו, לברור העיקר מן הטפל ולפעול בהתאם לראוי באותו מקרה פלוני.

המטרה? שתהיו מרוצים!

אם הצלחנו לקיים את שני העקרונות הראשונים בהצלחה, סיכוי גדול שיתקיים גם העיקרון השלישי. המטרה היא שבסוף התהליך תרגישו שותפים מלאים לדרך, שהתייחסו אליכם בכבוד הראוי ושכמובן תמליצו גם לאחרים לצעוד במסלול שבו הלכתם. אם זו התוצאה – היעד הושג!

תעודת הסמכה – לשכת עורכי הדין

תעודת הסמכה לעריכת ייפוי כוח מתמשך

תעודת השתלמות עומק בעסקאות מקרקעין

תעודת השתלמות עומק בליטיגציה

לייעוץ ויצירת קשר, אנא פנו למשרד בקישור הבא:

כתובת המשרד:
אגוז 22, יבנה
כתובת למשלוח דואר:
ת.ד. 436, יבנה, 8110302

Call Now Button